Chceš mať tričko, ktoré bude jediné svojho druhu na celom svete? Chceš na svojej hrudi nosiť skutočne originálny motív?

Vytvor si tričko! Je to jednoduché, zvládne to každý za pár minút. A navyše ti to vôbec nesiahne hlboko do peňaženky. Ako na to?

Nikam nemusíš chodiť, všetko spravíš cez internet. Pohodlne z domu. Od počítača musíš vstať iba vtedy, keď dorazí kuriérska služba s hotovým tričkom.

Potlač tričiek na internete

Tričká s potlačou boli vždy mimoriadne obľúbené. Ako novinka sa objavili pár desiatok rokov dozadu. A ich popularita neustále vzrastá. Deje sa tak najmä vďaka dostupnosti originálnych potlačí. Dnes sa dajú s tričkami robiť takmer zázraky.

Veľkú zmenu vo výrobe tričiek s potlačou znamenal najmä nástup výpočtovej techniky. Počítače a s nimi spojené technológie výrazne zlacnili proces tvorby trička s potlačou. A to až tak, že si ho môžete navrhnúť úplne sami, bez toho, aby ste vedeli čokoľvek o grafickom dizajne či tlači na textil.

Vytvor si vlastné tričko

Predaj tričiek s vlastným motívom a textom je dostupný aj na Slovensku. Všetko je pohodlné a rýchle.

Na web stránke si vytvoríš vlastný návrh potlače – napríklad môžeš použiť vlastnú fotografiu. Prípadne je možné využiť jeden z tisícov motívov, ktoré máme pripravené v zásobe.

Potlač darčekových predmetov

Potlač cez internet sa neobmedzuje iba na tričká. Potlačiť je možné aj množstvo ďalších odevov a predmetov. Mimoriadne obľúbené sú najmä darčekové predmety ako magnetky, plyšáky, vankúše, odznaky či hrnčeky. Predaj hrnčekov s fotkou, magnetiek či plyšákov umožňuje darovať skutočne osobný a jedinečný darček. Daruj niečo originálne, darčeky s nevšednou potlačou sú výbornou voľbou.

Neváhaj a vytvor si vlastné tričko. Kde? No predsa na Vytvor Si Tricko.sk.