Ľahké, super prenosné skenery C-Pen sú neprekonateľné ručné skenery a riešenia pre rozpoznávanie textu. Jednoduchým prejdením cez text na papierovom dokumente tento skener automaticky prečíta a prenesie daný text do počítača, do rôznych aplikácií. Skener pracuje s MS Word, Excel, s rôznymi prekladovými softvérmi, podnikovými, obchodnými a ekonomickými softvérmi, webovým prehliadačom a s mnohými ďalšími. Skener rozpoznáva viac ako 180 jazykov v reálnom čase s rýchlosťou čítania 15cm/s. Oproti verzii 20 môže byť prepojený s počítačom pomocou bezdrôtovej technológie bluetooth a pracuje aj so 64 bit operačnými systémami.

Skenovanie a OCR – jednoduché a spoľahlivé

So skenerom C-Pen 3.5 môžete vykonávať skenovanie a OCR (rozpoznávanie znakov) tlačeného textu do vášho počítača. Jednoducho prejdite skenerom C-Pen ponad text a ten sa okamžite objaví v akejkoľvek otvorenej aplikácii vo vašom počítači. Jednoducho sa používa napr. s prekladateľským softvérom, aplikáciami konvertujúcimi text na reč, internet bankingom a podobne.

Bezdrôtový a mobilný

Bezdrôtový dizajn zaisťuje maximálnu flexibilitu použitia: v kancelárii, doma, v knižnici alebo na cestách.

Ergonomický dizajn

C-Pen 3.5 vám svojím ergonomickým dizajnom dokonale padne do ruky a je vytvorený pre používanie ako v pravej, tak v ľavej rukebez akýchkoľvek zmien v nastaveniach.

C-Pen Core softvér

C-Pen 3.5 je dodávaný so softvérom C-Pen Core pre Windows. C-Pen Core je vyvinutý tak, aby fungoval s viacerými aplikáciami.

C-Pad™

C-Pad™ je ovládacia tabuľka pre C-Pen Core softvér, pomocou ktorej môžete jednoducho zadávať špeciálne znaky a príkazy bez toho, aby ste museli C-Pen pustiť z ruky. C-Pad je dodávaný ako pdf a dá sa jednoducho vytlačiť na bežnej tlačiarni.

Technické detaily

* Veľkosť 130 x 18 x 32 mm

* Hmotnosť 68 g

* Rýchlosť skenovania do 15 cm/s

* Veľkosť znakov 5-22 bodov

* Abbyy FineReader OCR s podporou latinských, gréckych znakov a znakov cyriliky (vyše 180 jazykov)

* Zabudovaná nabíjateľná batéria

* Pripojiteľnosť cez Bluetooth a USB

 

Požiadavky na systém

* Windows XP/SP2, Vista 32/64 bit, Windows 7 32/64 bit

* USB port (USB 2.0/1.1)

* 200MB voľného miesta na disku

* CD drive (pre inštaláciu)

* Widcomm alebo Microsoft Bluetooth stack

Obsah balenia

* C-Pen 3.5

* USB kábel

* Rýchla príručka