Uvažujete, že se pustíte do budování nové firmy? Nebo zvažujete, že rozšíříte své již fungující podnikání? Máte obavy se související administrativou? Máte dobré nápady, ale nejste si jisti, zda začít podnikat? V tomto článku se dozvíte odpověď na otázku jak založit s.r.o. a jaké všechny úkony jsou k tomuto procesu potřeba.

Podnikejte s vlastní firmou

Váš business může mít zcela jinou úroveň. Nechte si zrealizovat založení s.r.o. a mějte firmu, která bude na trhu působit mnohem důvěryhodněji než třeba jen živnostenský list. Výslednou starost a administrativní úkony při zakládání firmy přenechejte specialistům ze společnosti Profi-kancelář Praha s.r.o., kteří vám velice rádi pomohou a celým procesem založení s.r.o. provedou.

Během několika dní máte nově založenou s.r.o.

Pokud zvolíte servis založení s.r.o., který poskytuje již zmíněná společnost Profi-kancelář Praha s.r.o. můžete očekávat, že nová společnost vznikne do lhůty deseti dní.

Provedeno musí být několik zásadních kroků, které se týkají identifikačních údajů nové firmy, stanovení názvu společnosti, složení základního kapitálu a mnoha dalších věcí, od získání živnostenského oprávnění až po vydání všech listin, jež prokazují vaše vlastnictví.

Otázka jak založit s.r.o. tak může být velice jednoduše a rychle zodpovězena, o tom nemusíte mít jakýchkoliv pochyb.