Přemýšlíme o nějakém netradičním dárku pro svého přítele, kolegu, rodinu či známého, ale nedaří se vám na žádný vyjímečný přijít?

Pořádáte pro své zaměstnance či jiný pracovní tým firemní večírek a hledáte něco zajímavého, co oživí a rozproudí zaručeně všechny?

Plánujete svatbu a nemůžete si vybrat z nezajímavých, otřelých a neoriginálních svatebních oznámení?

 

Máme pro vás řešení!

Karikaturiste.cz k vám přichází s nabídkou zhotovení originálních karikatur jako dárky.

Je to jednoduché. Máte-li pocit, že obdarovaný nebo jiný příjemce karikatury má smysl pro humor a nedělá mu problémy zasmát se i sám sobě, máte jedinečnou možnost věnovat mu vyjímečný a netradiční dárek, který ho jistě minimálně zaujme.

 

Tento zajímavý internetový obchod vám nabízí zhotovení karikatur jako dárky v mnoha barevných i černobílých variantách. Zvolit si můžete také velikost karikatury.

 

Zaujal vás tento nápad a chcete se dovědět více informací?

S tímto profesionálním obchodem se můžete spojit prostřednictvím emailu. Ať už si přejete namalovat karikaturu nebo portrét jako dárek, máte dvě možnosti.

První z nich je vyplnit objednávkový formulář, který vás srozumitelně navádí po jednotlivých krocích.

Druhou z možností je jednoduše zaslat email, ke kterému přiložíte fotografii, kterou chcete dát jako podklad pro tvorbu karikatury či portrétu. K této fotografii připojte pár zajímavých informací o kresleném (jeho zájmy, vyjímečnosti, profese, …) a také váš telefonní kontakt s adresou, kam si přejete tyto originální dárky zaslat.

 

Jsme si jisti, že také vy budete nejen s výsledkem práce karikaturisti.cz spokojeni, ale také s neopakovatelnou reakcí obdarovaného spokojeni. Ne-li přímo nadšeni.

Pro více informací můžete využít následujících kontaktů:

Mobil: +420 604 233 905

Email: karikaturiste@seznam.cz