Internet patří mezi stále více oblíbenou formu nakupování/rezervování/informování a tedy stále více služeb se přesouvá na internet. Pražská pohřební služba jako první začala nabízet službu e-pohřeb, tedy formu objednávky pohřbu z domova!

Situace, kdy potřebujete objednat pohřeb je velmi náročná nejen na psychiku člověka, služba e-pohřeb od Pražské pohřební služby se snaží tento problém odbourat a nabídnout každému volbu zda pohřeb objedná osobně či přes internet v klidu a pohodlí domova.

Služba od pohřební služba Praha navíc umožňuje zákazníkovi udělat si přehled, ihned vidět cenu a vše si vklidu promyslet!

Jaké možnosti pohřbů jsou v nabídce k dispozici?

Pohřební služba Praha dává na výběr z několika typů obřadů, můžete vybírat dle krematorií a na výběr máte mnohem více.

Co když mi nebude vyhovovat nabídka?

Pohřební služba Praha se specializuje již mnoho let na pohřby, můžete se tedy obrátit na tuto pohřební službu v Praze a nechat si vyhotovit individuální nabídku. Služba e-pohreb.cz je ale primárně pro ty, kteří potřebují jasnou nabídku, tedy co a za kolik.

Jedná se o revoluční službu v českém pohřebnictví, která si ovšem začíná získávat stále větší přízeň zákazníků. Pokud tuto službu aktuálně nepotřebujete, přesto doporučím si adresu e-pohreb.cz uložit či poznamenat, nikdy nevíte, kdy bude tato služba třeba, či kdy se Vás zeptá známý, kamarád, přítel a budete rádi vše řešit z pohodlí a klidu svého domova.