Pohybujete se v oblasti průmyslového nebo elektrárenského odvětví a máte potíže s přemírou hluku? Máme pro vás nabídku ideálního řešení.

 

SAI ATIS s. r.o. – měření hluku, akustické studie, protihlukové stěny

 

Společnost SAI ATIS s. r. o. vám nabízí možnost snížení hluku prostřednictvím různých protihlukových opatření. Tato profesionální společnost je specialistou ve svém oboru a to nejen díky svým dlouhodobým zkušenostem.

SAI ATIS s. r. o. soustředí svou obchodní činnosti na účinné snižování hluku v průmyslových a elektrárenských odvětvích. Svou činnost realizuje také v obytných zónách, jednoduše všude tam, kde je snížení hluku zapotřebí.

 

Jak je eliminace nežádoucího hluku dosaženo?

SAI ATIS s. r. o. nabízí zpracování akustické studie, která je součástí komplexního řešení vašich potíží s nadměrnou hlučností.  Součástí akustické studie je profesionální poradenská a konzultační činnost. Výsledky akustické studie dále umožní volbu toho nejvhodnějšího protihlukového opatření a tím optimální snížení hladiny hluku v konkrétním provozu.

 

Dále také na základě měření hluku vám společnosti SAI ATIS s. r. o. nabídne ideální protihlukové opatření, které může být v podobě protihlukových stěn, panelů, krytů, izolace a jiné.

 

Potřebujete-li se zbavit nadměrného hluku ve vašem provozu nebo ve vaší obytné zóně, neváhejte kontaktovat SAI ATIS pro zadání objednávky nebo více informací.

Tel.: +420 312 245 696

Email: info@sai-atis.cz