Potravinářské doplňky od Oriflame

Všichni z nás ví, jak je důležitá správná výživa pro docílení a uchování krásy a zdraví. Oriflame. se spojil s předními švédskými vědci a odborníky na výživu a po několikaletém výzkumu a zkoušení se narodila řada potravinových doplňků od Oriflame, která všem napomůže rozvinout krásu zevnitř našeho organizmu.

Odborníci doporučují za týden zkonzumovat: Dostatek základních vitamínů a minerálů, 5-9 porcí ovoce a zeleniny, 3 porce ryb z neznečištěného oceánu. Zamyslete se sami nad sebou. Byl váš dnešní příjem živin vyrovnaný? Vyrovnaný příjem potravin je podle odborníků nezbytný pro podporu lidského zdraví a krásy zevnitř. Ve skutečnosti drtivá většina tuto správnou výživu nedodržuje. Uměle zpracovávané potraviny, znešištěná mořem geneticky modifikované a vyčerpané plody, to vše způsobuje nedostatečnou a nevyváženou potravu. Ta zas může vést k nepostačující buněčné obnově, předčasnému stárnutí a obezitě.

Krása zevnitř od Oriflame.

Bezva způsob, jak splnit potřeby vašeho organisku je dát mu doplňkovou strav, kterou tělo každý den vyžaduje. Wellness by Oriflame. jou vědecky vyvinuté produkty, které dodávají vaší každodenní stravě dostatečný příjem živin. Výrobky Wellness by Oriflame obsahují přírodní ingredience, nejsou geneticky modifikovány, účinnost a bezpečnost byla vědecky prokázána v klinických studiích.

Mezi výrobky Wellness by Oriflame najdete vítamíny pro může, ženy i děti. Nově řada Wellness by Oriflame. nabízí i polévky Natural Balance, které si můžete zakoupiv našem E-shopu Oriflame. ve dvou příchutích a to Chřest ( kód výrobku 24694) a Rajčata s bazalkou ( kód výrobku 24693).

Pokud by jste se rozhodli stát se členem Oriflame, můžete tak nakupovat kosmeticku Oriflame a výrobky Wellness by Oriflame. levněji  než je uvedena cena v katalogu. Zaregistrovat k Oriflame se můžete zde.

 

Přírodní jahodový nápoj Natural Balance v sáčcích - 7 porcí

 

Přírodní jahodový nápoj Natural Balance v sáčcích – 7 porcí