Vysoce účinná řada Bioclinic od Oriflame se zaměřuje na skutečná řešení skutečných problémů pleti. Vyřešte problémy s pletí revoluční kosmeceutikou.

Víte, co to je kosmeceutika? Vůbec to není překlep, naopak, znamená to velký skok kupředu, který kosmeceutice umožňuje cíleně řešit konkrétní problémy pleti pomocí inspirace estetickou medicínou. Vědci ze švédské kosmetické společnosti Oriflame takovou řadu vyvinuli. Bioclinic od Oriflame.

Tato řada nyní rozšiřuje svou nabídku o péči proti akné na den i noc pro dospělou pleť.
Akné u dospělých je často způsobeno stresem a hormonálními výkyvy. Denní a noční péče proti akné Bioclinic obsahuje výtažky z centelly a kyselinu salicylovou, které redukují pupínky i komedomy, zaměřují se na akné a vyhlazují jizvičky po akné.

Použijte na celý obličej, zejména na oblasti náchylné k tvorbě akné. Pokud vaše pleť potřebuje extra výživu, použijte na Denní/noční péči proti akné pro dospělou pleť ještě hydratační krém. Určeno pro všechny typy pleti.

Koncentrovaný liftingový denní krém s Technologií Cell-Innov™, která kombinuje 3 vyspělé aktivní liftingové látky – čistý retinol, kyselinu hyaluronovou a stahující peptidy. Tyto látky působí na buněčné úrovni, opravují a regenerují přirozené obranné mechanismy pleti. Obsahuje filtr SPF 15, který chrání obranné mechanismy pleti. Okamžitě a dlouhodobě vypíná ochabující pleť. Vhodný pro každý den.

Noční vyživující liftingový krém Bioclinic s čistým retinolem vypíná pleť na buněčné úrovni. V nočním vyživujícím liftingovém krému Bioclinic je použita TECHNOLOGIE CELL-INNOV™ .

  • obsahuje kyselinu hyaluronovou s nízkou molekulární hmotností, která revitalizuje existující buňky a stimuluje tvorbu nových strukturálních bílkovin.
  • stahující peptid napodobuje základní funkce pleťových buněk a zlepšuje tak hustotu pleti. Výsledkem je posílená dermis a vypínací efekt.

Objevte vysoce účinnou řadu Bioclinic od Oriflame!

Více informací naleznete na www.oriflame24.cz