Po barevném, slunečném a relativně teplém podzimu se nezadržitelně blíží chladná a sychravá zima. Pro mnohé z Vás nastává období, kdy pod vlivem mrazivého počasí, větru, deště či sněhu a velkých teplotních výkyvů, dostává Vaše líčení hodně zabrat. Oči Vám kvůli nevlídnému počasí hodně slzí, oční make up se často rozmazává nebo se v teplých místnostech roztéká a naopak Vaše rty se hodně vysušují. Jak vyřešit tyto problémy a zároveň být vždy vkusně upravená?

Rozhodně se nemusíte vzdávat líčení, ba právě naopak, a zároveň můžete být hodně trendy. Určitě si mnohé z Vás všimly, že se do módy v poslední době opět vrátily výrazně červené a rudé rtěnky a laky na nehty. Protože Oriflame drží krok se současnými módními trendy, nabízí Vám v aktuální nabídce kolekci barevně sladěných rtěnek (23239, 23240, 23241) a laků na nehty (23242, 23243, 23244) v odstínech červené.

Možná se Vám může zdát tento typ líčení hodně výrazný až vyzývavý, ale při vhodně zvoleném odstínu červené a jemném líčení zbytku tváře jenom podtrhnete svoji ženskost. Červená rtěnka ovšem vyžaduje cvik a preciznost líčení, a proto je konturovací tužka (11344) nevyhnutelnou součástí líčení rtů. Oči pak stačí zvýraznit jenom řasenkou, případně ještě jemnou oční linkou nebo očními stíny ve velmi jemných a světlých odstínech. Jednoduché líčení očí umožní rychlé korektury a díky rtěnce od Oriflame budou Vaše rty stále chráněné a hydratované. Lakování nehtů vyžaduje také jistou zručnost a odlakovací korekční tužka (13775) je v tomto případě vítaným pomocníkem.

Daný typ líčení je vhodný jako denní i večerní, hodí se ke kostýmku do práce i k elegantním večerním šatům nebo róbě. Také je velmi praktické, neboť během pár okamžiků vykouzlíte z denního líčení pomocí výraznější oční linky, stínů nebo tvářenky elegantní líčení večerní. Celkový dojem vylepšíte, pokud se rudá objeví i v jiné formě ve Vašem outfitu a to jako šperk, hodinky, módní doplněk (kabelka, boty, rukavice, pásek, šála, …) nebo jako součást oděvu (halenka, svetřík, …).

Vyberte si ten správný odstín dle barevného tónu Vaší pleti či Vašeho osobního stylu, a buďte moderní dračicí, která se nebojí nových módních trendů, nebo elegantní retro dámou jako z dob Coco Chanel. Dodejte si trochu odvahy a nebojte se být kreativními a experimentujte. Přejeme vám hodně zábavy a potěšení z kosmetiky Oriflame.