Rádi byste konečně přešli z obyčejného živnostenského listu na společnost s ručením omezeným? Chcete své podnikání posunout o úroveň výše a hledáte tu nejjednodušší cestu, protože vám je tato oblast doposud neznámá?

Nechte si založit firmu od profesionálů a ušetřete si zbytečné starosti

Pokud ovšem ještě nemáte vlastní firmu, tak ani to nemusí být sebevětší problém. Můžete si koupit, nebo si od profesionálů nechat vytvořit, vlastní společnost, kterou budete mít rychle a pohodlně, neboť vše bude vyřešeno za vás. Například založení s.r.o. společnosti vás tak vyjde na pouhých několik tisíc korun. Stejně tak je možné odkoupit již založenou firmu s vlastní historií.

Virtuální sídlo firmy v Praze vás vyjde mnohem levněji oproti klasickým kancelářím. Pokud chcete co nejvíce ušetřit, ale přesto chcete vlastnit firmu a mít pro ní virtuální sídlo firmy s lukrativní adresou, určitě je to jeden z nejlepších možných způsobů.

Co je to virtuální sídlo a proč byste ho měli využít i vy?

A v čem vám může pomoci zmíněné virtuální sídlo neboli virtuální kancelář? Jde o perfektní řešení pro firmy, které nepotřebují fyzické kanceláře, ale zároveň nechtějí mít v obchodním rejstříku adresu majitele firmy. Díky virtuální kanceláři budete mít reprezentativní adresu v centru Prahy a vyhnete se častým kontrolám ze strany úřadů. Veškerou korespondenci vám mailem nebo poštou přepošle kvalifikovaný pracovník, který se v případě potřeby postará i o zastupování firmy před úřady. Společnost se sídlem v hlavním městě navíc působí na některé klienty solidněji a dostanete se tak k zakázkám, které by vás mohly minout. To vše za pár set korun měsíčně.