Plánujete rekonstrukci vašeho domu či jiného objektu nebo jste se již pustili na stavby či rekonstrukce a poohlížíte se po kvalitním lešení? Ať už rekonstruujete, stavíte, zateplujete nebo pouze plánujete novou fasádu, lešení bude vašim výborným pomocníkem, který vám nabídne maximální bezpečnost a snadnou dostupnost ke všem částem objektu.

Nebo hledáte půjčovnu bednění či profesionální společnost, která vám nabídne služby v oblasti zakládání staveb, realizace staveb, pokládku zámkové dlažby či zajištění základové desky?

 

SAP Dukát – Stavby a půjčovna Dukát

Neváhejte a využijte výhodné nabídky společnosti Stavby a půjčovna Dukát – půjčovna lešení, půjčovna bednění, stavební práce, zakládání staveb.

Tato společnost se již řadu let, přesněji od roku 1992, úspěšně věnuje svému oboru podnikání, kterou je nabídka široké palety stavebních prací a služeb. Konkrétně se jedná o následující činnosti a služby:

·         půjčovna lešení, půjčovna bednění, půjčovna stropních podpěr

·         nabídka stavebních prací, železobetonové konstrukce, základové pásy, základové desky

·         realizace hrubých staveb, rekonstrukcí, teras, pergol apod.

·         zakládání staveb a realizace zámkové dlažby Jižní Čechy

 

Půjčovna lešení, půjčovna bednění, zakládání staveb, zámkové dlažby Jižní Čechy

Společnost SAP Dukát je připravena poskytnout vám lešení či bednění za skvělých podmínek. Ten kdo chce ušetřit čas i peníze, jistě kontaktuje tuto společnost. Součástí této výhodné nabídky je také realizace hrubých staveb nebo zakládání staveb.

Stavby a půjčovna Dukát vám také ráda poradí, nabídne rady podpořené bohatými zkušenostmi a znalosti nutnými v oboru.

 

Veškeré stavební práce, ať už se jedná o rekonstrukci stavby, opravu jejich částí, novou fasádu, zateplení či dokonce stavbou nového objektu znamená zásadní rozhodnutí, které je vždy velmi důležitým rozhodnutím do budoucna. Proto neváhejte a spojte své představy a myšlenky o vašem bydlení se znalostmi a zkušenostmi společnosti Stavby a půjčovna Dukát.

 

Máte-li zájem o jejich služby nebo hledáte-li více informací, využijte následujících kontaktních údajů:

Tel.: +420 602 500 872, +420 608 184 020, +420 608 327 970

Email: frantisek.dukat@centrum.cz

Skype kontakt: sap-dukat

Sídlo společnosti: Č.S. Armády 874 (areál Grena), Veselí nad Lužnicí 39181