Nedávno jsem se rozhodla, že si nechám ušít šaty na míru, protože jsem měla nápad na zajímavé šaty, ale nikdy jsem je samozřejmě nemohla sehnat. Hledala jsem proto zakázkové krejčovství v Praze, nejlépe nějakého drobného živnostníka, vyučeného v oboru a zároveň s několika lety zkušeností. Tento výběr se mi vždy osvědčil u řemeslných prací a ani nyní nebyl tento výběr vyjímkou.

Našla jsem tedy švadlenu z Prahy, která mi šaty ušila. Jelikož jsem měla jasnou představu jaké šaty chci a jak by měli vypadat, byla celá situace mnohem lehčí. Šití oděvů od této paní proběhlo opravdu kvalitně. Nejprve jsme se domluvili na použité látce a střihu. Když narazíte na krejčovou, která navíc sleduje trendy v oboru, máte skoro vyhráno, protože Vám doporučí, jak Váš nápad vylepšit a odnesete si tak ještě lepší šaty, než jste sami doufali.

Až budu opět hledat krejčovství v Praze, určitě se znovu obrátím na tuto paní, mimo jiné protože vše proběhlo za rozumnou cenu a bez zbytečných komplikací. Pokud neplánujete rovnou šití nových šatů mohu tuto pani doporučit i na opravu oděvů v Praze.