Nevíte kam zavítat na dovolenou? Dovolená na Slovensku vám nabízí spoustu krásných míst, která stojí za to vidět.  Dovolená Slovensko je pro vás ideálním typem odpočinku, pokud máte v oblibě hory, přírodu, ale i milovníci vodních radovánek nepřijdou zkrátka, pokud navštíví Tatralandii – vodní ráj na Slovensku.  Tatralandia Holiday Resort je tím pravým místem pro relax. V tomto úžasném světě zábavy načerpáte novou energii a vychutnáte si naplno odpočinek.

Zdejší bazény s termálními a minerálními prameny jsou pro vás připraveny celý rok, můžete zde tedy zavítat v létě i v zimě. Bazény jsou doplněny spoustou atrakcí, které jsou lákadlem pro všechny věkové kategorie. Mnoho tobogánů, relaxačních míst, animační programy pro celou rodinu. Areál je doplněn řadou sportovišť a adrenalinových atrakcí. V Tatralandii můžete klidně strávit několik dní, bez toho, abyste celý komplex opustili, i díky nabídce kvalitního ubytování. Jenom pár metrů od tobogánů a novinky Tropical Paradise se nachází ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia.

okolí najdete i spoustu dalšího vyžití, můžete navštívit množství kulturních památek, celá oblast je charakteristická svéráznou lidovou kulturou a folklórem.  V nejbližším okolí je známá přehrada Liptovská Mara. Také milovníci vysokohorské turistiky si přijdou na své, jelikož Liptov obklopují největší hory na Slovensku Vysoké, Západní a Nízké Tatry, Velká a Malá Fatra, Chočenské vrchy. Kromě tradiční turistiky, cyklistiky a lyžování nabízí Slovensko dovolená i spoustu dalšího sportovního vyžití. Můžete zde vyzkoušet i méně tradiční sporty jako například paragliding, jízdu na koni, horolezectví, vyhlídkové lety, myslivost, rybaření. Můžete také navštívit nejkrásnější jeskyně na Slovensku, které každý rok přilákají spoustu domácích i zahraničních návštěvníků.

Chcete na své dovolené na Slovensku prožít něco nevšedního, originálního a zábavného? Podívejte se na web Tatralandia.