Jedním z velmi účinných řešení, jak v této době ušetřit náklady na provoz firmy, je využít službu poskytnutí virtuálního sídla firmy. Co si pod tímto pojmem můžeme představit? Znamená to, že registrační adresu vaší společnosti, kterou máte zapsanou v obchodním rejstříku jako oficiální (registrační) sídlo společnosti, si umístíte k nám do naší virtuální kanceláře. Tedy vaše sídlo společnosti bude na adrese Praha. Výhoda je, že v sídle firmy nemusíte být osobně přítomni. Dále se dozvíte další výhody služby virtuálního sídla firmy.

Sídlo společnosti  – jak je to s korespondencí?

Možná vás napadá otázka, jak je to s příchozí poštou či vzkazy, pokud využíváte službu virtuální sídlo společnosti? Na adrese našeho sídla (tedy vašeho budoucího virtuálního sídla firmy) je k dispozici pracovník recepce, který vás upozorní na příchod korespondence či zanechané vzkazy telefonicky, e-mailem nebo SMS. Na přání lze dopis obratem přeposlat nebo jej naskenovat a poslat elektronicky. Při službě poskytnutí sídla společnosti si můžete zvolit, zda chcete poštu vyzvedávat osobně nebo si ji nechat přeposílat na zvolenou adresu. Přeposílání probíhá 1× týdně, 1× měsíčně a volitelně též expres ihned. (Více o našich nabízených programech na www.profi-kancelar.cz ). Samozřejmě, že u jakéhokoliv programu si můžete kdykoli pro poštu přijít osobně. Vám i vašim zákazníkům se věnuje spolehlivá stálá recepce na adrese, kde poskytujeme sídlo firmy.

Lukrativní sídlo společnosti

Nespornou výhodou virtuálního sídla společnosti je to, že poskytuje veškeré výhody kvalitní lokality sídla i bez vaší přítomnosti. Díky službě virtuální kancelář získáte sídlo vaší firmy na Praze 2 či Praze 3, a přitom můžete pracovat v pohodlí vašeho domu. Pokud za vámi klienti na tzv. dobrou adresu přijdou neohlášeni, pracovníci poskytovatele služby se jim budou věnovat. V případě, že si s klientem domluvíte schůzku nebo si naplánujete firemní jednání, bude vám k dispozici zasedací místnost s veškerým kancelářských a cateringovým servisem přímo v místě sídla společnosti.

Poskytnutí sídla společnosti spolu s dalšími službami

Vedení účetnictví je často poptávanou službou, kterou ke službě poskytnutí sídla společnosti můžeme nabídnout. Z postupně shromážděných zkušeností jsme získali představu o tom, jak si zákazníci představují spolupráci při vedení účetnictví – potřebují nejen účetního, který jednorázově zpracuje podklady, ale oceňují i možnost kdykoliv vytvořit či upravit doklady přímo v účetním systému nebo získat informace aniž by museli účetního kontaktovat.

Vyvinuli jsme tedy systém on-line účetnictví. Nejen, že se postaráme o komplexní vedení účetnictví a zpracování přiznání s 3 měsíčním odkladem, ale navíc všechna data jsou zákazníkovi přístupná kdykoliv, on-line přes internet, aniž by byl nucen kupovat software či licenci.

Pokud vás  nabídka virtuální sídlo společnosti zaujala a chtěli byste se dozvědět více, navštivte webové stránky www.profi-kancelar.cz, kde se dozvíte více.