Společnost VINYL-FLEX s.r.o. se sídlem v Ústí nad Labem, působí na našem trhu již od roku 1999. V současné době je největším výrobcem a prodejcem plastových krytek VINYL-FLEX v České republice. Po vstupu do EU také výrazně zvýšila export do západní a střední Evropy. Svým zákazníkům nabízí nejen finální plastové výrobky a povrchovou úpravu plastem, ale i různá technická řešení, výrobu prototypů, které je možno jejich výrobní technologií vyrábět. Díky kvalitě nabízených výrobků i služeb a dlouholetým zkušenostem umožní splnit očekávání téměř každého zákazníka.

 

Poplastování– materiály vhodné na povrchovou úpravu plastem jsou železo, hliník, ostatní barevní kovy, předmět může být upraven komaxitem. Potahování se používá především na nejrůznější páčky, rukojetě, záklopky, hrany plechů, střešní nosiče, sportovní náčiní, kovové profily, obruče na invalidní vozíky a spousty dalších výrobků. Společnost VINYL-FLEX s.r.o. díky nové technologii dokáže splnit vaše požadavky na nejlepší cenu. Přesná cenová nabídka je vždy zhotovena až po poplastování zkušebních vzorků, které jsou vyráběny zdarma.  

 

Společnost VINYL-FLEX s.r.o. se také zajímá o životní prostředí, zajišťuje proto recyklaci použitých výrobků VINYL-FLEX.  Dlouhodobé fungování společnosti, a spokojenost zákazníků vypovídá o kvalitě nabízeného zboží i služeb, a zaručuje vám, že svou důvěru vložíte do těch nejlepších rukou. Potřebujete-li další informace o sortimentu, nebo máte-li speciální přání či otázky, neváhejte je kontaktovat emailem, faxem nebo telefonicky.