Relaxace, wellness, spa… pomalu nedílná součást životního stylu.
Společnost Oriflame přichází s novým konceptem oblíbené řady Swedish Spa, tedy oblíbenými domácími lázněmi.

V roce 2011 Oriflame představil postupně čtyři části této obnovené řady, které jsou inspirované ohněm, vodou, vzduchem a zemí.

Noční krém na ruce Swedish Spa Oriflame

Přepychový bohatý krém vyživí a zjemní ruce během noci. Komplex Hydracare+ zvláčňuje, zázvorový olej vyživuje, olej ze sladkých mandlí bohatý na vitaminy zklidňuje ruce a revitalizuje pokožku, zatímco spíte. Pro dlouhotrvající hebkost a vřelou vůni.
Noční krém na ruce Swedish Spa Oriflame vmasírujte před spaním do rukou, aby byly po probuzení hebké. Vyživuje a obnovuje suchou pokožku.
Noční krém na ruce Swedish Spa

 

Noční krém na ruce Swedish Spa

Zázračný olej Swedish Spa Oriflame

Zázračný olej Swedish Spa Oriflame je opravdový univerzální kouzelník! Naneste jej přímo na mokrou pokožku po sprchování pro hydrataci, použijte jako masážní olej, olej do koupele nebo jako péči na suché konečky vlasů před použitím šampónu.
Štědrý univerzální olej s komplexem Hydracare+, tonizujícím zázvorem, vyživujícím kokosovým olejem, vitaminem E a olejem ze sladkých mandlí zkrášluje pokožku a zlepšuje její texturu. Je perfektní pro masáž, hydrataci, do koupele nebo jako péče na suché vlasy před použitím šampónu.
Chytrý olej pro krásu Swedish Spa

 

Chytrý olej pro krásu Swedish Spa

Abrazivní sprchový gel Swedish Spa Oriflame

Abrazivní sprchový gel Swedish Spa Oriflame naneste na suchou nebo lehce navlhčenou pokožku a vmasírujte pro její zjemnění a vyhlazení. Poté opláchněte.
Jedinečně namíchaný, vřele smyslný, aromatický abrazivní gel pečuje o pokožku. Solné krystaly a drcené mandlové skořápky vyhladí a naleští pokožku, zázvorový olej tonizuje, komplex Hydracare+ zjemňuje, olej ze sladkých mandlí zklidňuje a vitamin E chrání.

 

Abrazivní sprchový gel Swedish Spa

 

Abrazivní sprchový gel Swedish Spa