Má váš zvířecí mazlíček zdravotní problémy? Pokud hledáte  veterináře v Brně, neváhejte se obrátit na Veterinární kliniku Brno. Dopřejete svému zvířeti kvalitní odborné vyšetření a v případě potřeby profesionální operativní zákrok s možností hospitalizace.  Navštivte tuto veterinární kliniku a svěřte zdraví svého domácího miláčka do péče odborných veterinářů. Nezapomínejte ani na pravidelné prohlídky, nebo očkování.  Jsou připraveni poskytnout široké spektrum veterinárních služeb, jelikož veterina  je také kompletně vybavena moderní technikou. Cílem lékařů je pomáhat zajistit dlouhý spokojený a kvalitní život zvířatům, a tím štěstí a pohodu jejich majitelům. Tým profesionálů s lidským a individuálním přístupem je připraven vám pomoci. Samotná odbornost není určujícím kritériem úspěšnost práce. Stejně podstatná je dobrá komunikace s klientem, citlivý a individuální přístup k pacientovi. 

Seznam péče, která je dostupná na této veterinární klinice – pro své zvíře můžete chtít kvalitní odbornou veterinární péči jako:

·         klinické vyšetření

·         preventivní vakcinace psů, koček a ostatních zvířat

·         hematologie, biochemie

·         laboratorní vyšetření moči, mikroskopická vyšetření

·         rentgenologické, ultrasonografické vyšetření

·         operační výkony

·         základní ortopedické úkony

·         komplexní diagnostika a léčba kardiovaskulárních onemocnění

·         odstraňování zubního kamene

Další doplňkové služby jako například čipování, vystavení cestovního pasu, poradenství v oblasti dietologie.  Filozofií kliniky je vlídný a osobní přístup ke klientům a permanentní vzdělávání lékařů spolu s bohatým přístrojovým zázemím v příjemném prostředí kliniky. Protože se veterinární medicína rozvíjí závratnou rychlostí, stále se objevují nové technické možnosti, jak v rámci diagnostiky, tak v rámci terapie, snaží se tyto nové trendy přenést do praxe i na své klinice. Zvířata, která byla před pár lety neléčitelná, dnes obdrží odbornou péči, čímž se jejich šance na přežití dramaticky zvyšují.  Ke standardu pracoviště patří dlouhá ordinační doba, možnost hospitalizace ošetřovaných zvířat. Pro úsporu vašeho času a zkrácení doby strávené v čekárně nabízí objednání telefonické, nebo pomocí online formuláře, na vám vyhovující den a hodinu. Je pro vás také zajištěno bezplatné a bezproblémové parkování přímo u kliniky. Součástí kliniky je obchod s chovatelskými potřebami a krmivem.