Krásná zahrada i dům potřebují pravidelnou údržbu, tedy i hodiny náročné práce. S inovativní technikou od společnosti AZtechnika se pro vás stane z této práce příjemná zábava. Ke správné péči a údržbě budete potřebovat zařízení, která vám přinesou skvělé výsledky a přitom zjednoduší práci. Pořízené důmyslné stroje i nářadí si rozhodně nebudete moci vynachválit. Společnost AZtechnika působí na našem trhu již řadu let, řadí se mezi největší prodejce zahradní techniky, vybavení pro dílny, robotických pomocníků pro domácnost i zahradu a dětských hřišť pro soukromý i veřejný sektor.

Při péči o celou zahradu vám pomůže jednak velké množství pomůcek, nářadí ale i složitějších strojů, jejichž širokou nabídku jistě oceníte v sekci Zahradní technika. Naleznete zde skvělé pomocníky jako například nejrůznější sekačky na trávu, zahradní traktory, provzdušňovače, vysavače či foukače listí, postřikovače, zavlažovací systémy, drtiče, kultivátory, křovinořezy, zametací stroje, ale i nejrůznější ruční nářadí.

AZtechnika se řadí mezi profesionální prodejce sněhových fréz, které vám ulehčí v zimním období náročnou práci s odklízením sněhu. V sekci Svět robotů vám nabídnou stroje, které za vás vyluxují, posečou zahradu, nebo vyčistí bazén a ušetří vám tak spoustu času, který můžete věnovat jiným aktivitám. Bezdotykové koše, či dávkovače mýdla vám zase pomohou snížit výskyt baktérií doma či v kanceláři. Mohou vám také pomoci zrealizovat krásné a bezpečné dětské hřiště, které se dětem líbí a to jak do veřejného sektoru, tak i pro váš dvorek, či zahradu. Přitom nabízí pouze stabilní a trvanlivé konstrukce, z prvotřídních materiálů se zachováním přírodního vzhledu.

Všechny stroje jsou osobně odzkoušeny a získané zkušenosti předávány zákazníkům. Prodej je zaměřen na produkty od více výrobců, aby mohli zákazníkům nabídnout co možná nejširší výběr strojů, od strojů nejvyšších tříd až po konstrukčně jednodušších, ale stále vysoce kvalitních.  Osobní přístup ke každému zákazníkovi a schopnost doporučit pro něj tu nejvhodnější techniku podle jejího využití i podle jeho finančních možností, přináší společnosti AZtechnika zvyšující se počet trvale spokojených zákazníků.