Oriflame v roce 1967 založili dva bratři a jejich přítel.

Dnes je oriflame mezinárodní kosmetickou firmou přímého prodeje zastoupenou ve více než 60 zemích světa. Pestrou paletu jejích moderních, přírodních výrobků nabízí prodejní tým tvořený zhruba 3,6 miliony nezávislých kosmetických poradkyň Oriflame.

Parfémovaná voda Grace

 

Parfémovaná voda Grace

Příroda je pro oriflame.cz rozhodující inspirací již od založení firmy, tedy již 45 let; ohromující čistá krása švédské přírody je pro naši kosmetiku Oriflame zcela charakteristickým obrazem. oriflame cz nabízí silnou obchodní příležitost všem, kteří si chtějí již od prvního dne začít vydělávat a zároveň pracovat na naplnění svých osobních snů a cílů prostřednictvím jedinečného obchodního konceptu oriflame – Vydělejte si dnes a zítra si splňte své sny.

Oriflame založili již roku 1967 bratři Jonas a Robert af Jochnick. Dnes jde o jednu z nejrychleji rostoucích kosmetických firem na světě, díky úspěšné kombinaci vysoce kvalitních kosmetických výrobky Oriflame a velmi atraktivní příležitosti vydělat si peníze jako náš kosmetický poradce Oriflame. Oriflame má silnou firemní kulturu a hodnoty: pospolitost, nadšení a odhodlání jsou výraznou součástí naší společnosti Oriflame.

Oriflame působí v České republice od roku 1990 a velmi úspěšně se vyvíjí po obchodní stránce. Dnes mám firma Oriflame více než 90 000 kosmetických poradců a stále roste. Navíc jsou obaly Oriflame výrobků z recyklovatelných materiálů, celkový objem obalů je co nejmenší s cílem minimalizovat odpad.
Oriflame má velmi silné etické zásady, které se projevují ve všech aspektech naší činnosti.  Oriflame jsou vyvíjeny a vyráběny v souladu s vysokými standardy kosmetického průmyslu a podle jasných etických pravidel.
Jako jedna z prvních společností přímého prodeje v řadě zemích začínal Oriflame s malým počtem kosmetických poradců Oriflame. Dnes prodává výrobky oriflame.cz 3 miliony poradců v 62 zemích světa.

Zázračný kelímek

 

Zázračný kelímek

společnost Oriflame stále rychle roste a dosahuje na stále nové trhy.

Každý zaregistrovaný člen oriflame cz nakupuje produkty Oriflame o 23% levněji