Společnost  skupiny Veskom vystupující pod obchodní značkou VESKOM GROUP díky svým odborným znalostem a praktickým zkušenostem, které získaly za více než 20 let své působnosti, mohou svým zákazníkům nabídnout prvotřídní a profesionální služby ve vztahu k chlazení, tepelným čerpadlům a kompresorům. O jejich odbornosti a profesionalitě se můžete přesvědčit na řadě významných referenčních projektů, jež naleznete na stránkách společnosti. 

Jejich topné systémy zajistí vše potřebné pro tepelnou pohodu ve vašem domě.

Pracovníci společnosti pro Vás zajistí měření a analýzu Vašich skutečných potřeb stlačeného vzduchu a zajistí návrh kompresorové stanice na klíč. Získáte tak výkonné řešení s nejnižší možnou spotřebou energie a minimálními provozními náklady. Nabízí také audit pro vaši společnost, kdy celý váš systém zanalyzují a navrhnou optimální řešení pro úsporu energie. Projekční oddělení vypracovává kompletní zpracování projektové dokumentace kompresorových stanic stlačeného vzduchu pro široké spektrum průmyslových podniků strojírenství, energetiku, potravinářství apod. Při dodávce potom nabízí možnost realizace kompresorových stanic na klíč. Samozřejmostí je také zajištění záručního servisu, pozáručního servisu, pravidelných periodických prohlídek, střední a generální opravy.

Do kompletních služeb společnosti VESKOM patří návrh a projekce průmyslového chlazení a klimatizačních systémů podle přání zákazníka, kdy projekt je vždy řešen v úzké spolupráci s konečným uživatelem podle jeho přesných požadavků, ale přitom s ohledem na ekologické a hospodárné využití. Dodávají průmyslové kompaktní chladící a klimatizační jednotky a připojují tato zařízení do stávajících i do nově navržených a namontovaných potrubních rozvodů a to včetně zaregulování, zaškolení údržby, spuštění a uvedení do provozu. Všechny použité materiály jsou dodávány pouze od renomovaných firem. Pro zvýšení kvality servisu také provozují půjčovnu kompresorů a chladičů vody. Pokud máte zájem o nabízené služby, nebo chcete položit jakýkoliv dotaz, neváhejte je kontaktovat.