Článek níže přináší informace a praktické tipy pro podnikatele. Najdete zde mnoho zajímavých podnětů a nápadů týkajících se nejen nově založených firem. Například témata z těchto oblastí:

  • Jak zlepšit nákupní zážitek vašich zákazníků?
  • Jak získám souhlas s umístěním sídlo pro svoje podnikání?
  • Jak podnikatel zajistí výbornou zákaznickou podporu

Jak zlepšit nákupní zážitek vašich zákazníků?

V prvním článku s názvem “Jak zlepšit nákupní zážitek vašich zákazníků?“ se dozvíte, že v podnikání existují různé ukazatele výkonnosti. Ty klíčové seznamují společnost s tím, jaký zisk má z hlediska peněz, zákazníků, vedení, týmů, projektového managementu nebo profesionality. Jeden z nejvíce podceňovaných klíčových ukazatelů výkonnosti v obchodě je délka času, který zákazník stráví v obchodě. Více dalších informací o tom si již přečtěte v článku.

Jak získám souhlas s umístěním sídlo pro svoje podnikání?

V druhém článku s titulkem “Jak získám souhlas s umístěním sídlo pro svoje podnikání?” se dočtete, že pokud je podnikatel zároveň majitelem nemovitosti, je vyplnění údajů pro sídlo firmy jednoduché. Pokud si prostory jen pronajímá, musí mít také další listinu a to souhlas majitele nemovitosti s umístěním sídla společnosti do daných prostor. Pokud je vlastníků více, je potřeba souhlas všech. Více informací čtěte v zmíněném článku.

Jak podnikatel zajistí výbornou zákaznickou podporu

V posledním příspěvku s titulkem “Jak podnikatel zajistí výbornou zákaznickou podporu” se dozvíte, že nejlepší způsob, jakým vést zákaznickou podporu, je takový, aby ji zákazníci nepotřebovali. To tvrdí někteří odborníci. Řada podnikatelů ale naopak vítá každý kontakt se zákazníkem, protože v něm vidí příležitost. Více informací čtěte na zmiňovaném webu.