Rádi byste, aby vydanou energii investovaly Vaše ratolesti do něčeho skutečně užitečného? Do něčeho, co jim přinese radost, zábavu a zlepší jejich kondici? Tiger Gym – kick box Praha je tím nejlepším řešením! Naší specializací je v tomto ohledu tzv. „jemné umění“ Jiu Jitsu. Jedná se o tradiční japonské obranné bojové umění, jehož prapůvod sahá až k devátému století. Toto cvičení pro děti je vhodné především proto, že přispívá komplexně k zlepšování jejich rozvoje.
Cvičení již pro ty nejmenší
Na první pohled by se mohlo zdát, že Tiger Gym program cvičení pro děti bude vhodnější pro starší děti, Jiu Jitsu je ovšem cvičení vhodné pro děti již od 4 let! V tomto bojovém umění je nejdůležitější technika boje a rozvaha, nikoliv síla. Jiu Jitsu je také závodním sportem, v němž je využívána energie protivníka proti němu samému. V nejširším smyslu jde pak o boj probíhající na zemi, přičemž je třeba dostat protivníka pod vlastní kontrolu.
Pozitivní energie ze cvičení pro děti
Že cvičení dodává energii je známý fakt. Na to, jak takové cvičení pro děti probíhá, se můžete podívat na našich webových stránkách kickbox-praha.cz. Cvičeni Jiu Jitsu dodá základ pro správný vývoj a růst Vašich ratolestí. Chcete-li investovat energii Vašich nejmenších do smysluplné činnosti a podpořit tak jejich zdravý vývoj, pak je Tiger Gym – kick box Praha ten správný směr!