Po dlouhém váhání jsem se rozhodl zveřejnit moji vlastní zkušenost s nebankovní krátkodobou půjčkou do výplaty, kterou jsem musel nedobrovolně využít 5 dnů před výplatou, kdy mi došly peníze. Nedobrovolně né proto, že by mne někdo násilím nutil ale proto, že jsem prostě neměl na výběr. Moje situace byla skutečně vážná a kdybych si nepůjčil peníze, tak bych asi umřel hlady.

Na výběr jsem však měl co se společností týkalo a tak jsem začal hledat na internetu až jsem našel společnost, která nabízí rychlé sms půjčky. Tak jsem si tuto společnost důkladně prověřil a našel mnoho informací. Například, že společnost pochází z Finska a působí v 19 zemích evropské unie anebo že má více než milión spokojených klientů. Na základě těchto informací jsem si od nich půjčil málou půjčku před výplatou a nelituji toho.

Peníze mi přišly za 2 dny od vyplnění online žádosti o půjčku a již za 10 minut od odeslání této žádosti jsem věděl, že moje půjčka byla schválena. Peníze jsem si půjčil na 15 dnů a navíc zaplatil pouze 400,-Kč. Půjčil jsem si částku 2000,-Kč. Za mne určitě společnost Ferratum doporučuji. Vše bylo bez sebemenších problémů.