Potřebujete výrobek z kovu? Chcete originál ručně kovaný a s citem zpracovaný? Potom se obraťte na KOVÁŘSTVÍ A ZÁMEČNICTVÍ HÁJEK. Kovářství Jižní Čechy má dlouholeté zkušenosti a tradici v oboru. Jejich výrobní činnost je zaměřena především na umělecké kovářství, dále se zabývají výrobou zámečnických produktů. Již dlouhá léta úspěšně spojují svůj koníček se svým povoláním. Navrhnou a poradí nejvýhodnější variantu daného projektu, včetně povrchové úpravy a montáže, jsou hrdi na svou odvedenou práci, precizní vyhotovení každého detailu od samotného návrhu až po konečnou montáž. Zaměřují se především na zakázkovou výrobu, vyrobí vše podle vašich návrhů, nápadů, nebo projektů. Také vám navrhnou a poradí nejvhodnější a nejoptimálnější tvar i nejvhodnější materiál. Všechny výrobky jsou vyráběny podle představ zákazníka na míru, a mají 3 důležité vlastnosti originalitu, eleganci a také funkčnost.

 

Kovářství a zámečnictví Jižní Čechy se zabývá výrobou ocelových konstrukcí, schodišť posuvných vrat, kovaných bran a přepravních boxů, dále nabídnou kované ploty, zábradlí, kovové postele, židle, stoly, a mnoho dalších předmětů potřebných pro domácnosti a zahrady. Co se nejmenších předmětů týče, nabízí například svícny, stojany, zrcadla, kliky, krbové soupravy, interiérové doplňky atp.

 

Brány a ploty jsou jejich specialitou, dokážou vyrobit pohyblivé rámy s automatickým zasouváním a také branky vchodových dveří, jednoduché ploty, kování na zídku, atd. Vše přizpůsobí designu stavby, nebo vašemu přání. Určitě vás osloví kouzlo pěkně vyrobené mříže na okně, nebo dveřích, které upoutá kolemjdoucí, ale také třeba odradí nechtěné lapky. Jejich zábradlí vám dodá maximální pocit bezpečí a ať je umístěno kdekoliv, a zároveň obohatí vzhled vašeho domu nebo interiéru. Všechny výrobky jsou vlastně uměleckými díly, které si najdou své místo v každé domácnosti. Jejich výrobky bez problémů odolávají i povětrnostním vlivům a ani během let neztrácejí nic na své kráse.  Veškeré reference naleznete ve fotogalerii, kde jsou nafoceny projekty, které již zhotovili. Každá nová zakázka je pro ně výzvou, pokud potřebujete zhotovit něco podobného, nebo originálního, neváhejte je kontaktovat, rádi vás budou informovat o vhodném řešení vaší zakázky, nebrání ani zcela specifickým zakázkám.