Přemýšlíte nad úpravou interiéru vašeho domova a hledáte profesionální a zároveň spolehlivou firmu, která vám nabídne kvalitní a rychlé služby v podobě realizace pokládky nové podlahy, renovace stávající podlahy nebo také montáži stínící techniky?

 

Interiéry Horyna s. r. o. – realizace interiérů – podlahy Mělník, stínící technika, kuchyně, dveře, schodiště, vestavné skříně

Společnost Interiéry Horyna s. r. o. působí ve svém oboru podnikání již řadu let. Během této doby si vybudovala stabilní pozici na trhu ve své oblasti podnikání – realizace interiérů, stínící techniky, podlah.

 

Podlahy jsou velmi důležitou součástí každého domova. Jsou zároveň velmi využívanou částí interiéru, tedy i výrazně vystavovány veliké zátěži. Aby bylo opotřebení a její následky minimální, přichází k vám tato profesionální společnost s nabídkou realizace interiéru v podobě pokládky podlah výrobců, jako je QUICK STEP, PARADOR, MEISTER, PARKY, KAHRS a také STEIRER PARKET.

 

Jaké další služby si můžete u Interiéry Horyna s. r. o. objednat?

Sortiment služeb této společnosti je tvořen širokým seznamem činností. Bavíme se o renovaci dřevěných podlah a parket, pokládce PVC, linolea, marmolea, koberců i vynilových podlah. Hledáte-li firmu, která vám zajistí dodávku a montáž sítí proti hmyzu či stínící techniky, můžete využít jejich služeb.

Mezi další činnosti, které Interiéry Horyna s. r. o. nabízí, patří zakázková výroba kuchyní, vestavěných skříní, interiérových dveří, pouzder pro zasouvací dveře, schodišť i montáž parapetů.

 

Více informací naleznete zde:

Tel.: +420 603 478 498 – jednatel

Tel.: +420 737 246 163 – vzorková prodejna

interieryhoryna@email.cz