Poohlížíte se po nové inspiraci pro trávení volného času, vyhledáváte netradiční zážitky, něco zajímavého, speciálního, něco, co nezažíváte každý den? Vyžíváte se v adrenalinu a máte rádi originalitu?

Máme pro vás tip. Internetový obchod netradicnisporty.cz vám přináší balíček zajímavých nápadů.

 

Netradiční sporty s netradicnisporty.cz – longboard, frisbee, yoya, slackline

Netradicnisporty.cz se specializuje na nabídku netradičních sportů, her a aktivit, jež se provozují ve volném čase.

V tomto internetovém obchodě naleznete nejen produkty pro netradiční sporty, ale také nabídku absolvování speciálních tréninků za vedení profesionálů.

 

Netradicnisporty.cz má pro vás pár zajímavých tipů na netradiční sportovní aktivity, jež lze provozovat snadno, nenákladně a společně s přáteli.

Jedním z takových netradičních sportů je například longboard. Historie tohoto netradičního sportu se táhne již od roku 1950. Longboard je v podstatě na první pohled běžný skateboard, ovšem longboard je většinou 1m dlouhý. Je to úzké spojení mezi surfingem, skateboardingem a snowboardingem. Vyjímečnost longboardu spočívá v kolech, která jsou měkší a větší. Díky tomu je prkno stabilní a dokážete s ním přejet i větší nerovnosti.

Longboard můžete využívat jak při trávení volného času, tak také jako dopravní prostředek do práce či školy.

Další netradiční sporty, které se vám nabízí, jsou frisbee, yoya a slackline.

Frisbee – poznejte nové možnost frisbee – létajícího talíře, se kterým můžete zažít nevídanou zábavu a zdravý pohyb. Frisbee patří neodmyslitelně k prázdninám a létu.

Yoya – snad všem velmi známá volnočasová zábava. Možná yoyo znáte jako malé dítě, ale v dnešní době se yoyo považuje za velmi zábavnou formu trávení volného času. O tom vypovídají i vrcholové celosvětové soutěže.

Slackline – můžeme chápat jako novou sportovní disciplínu, při které si formou zábavy procvičujete svůj smysl pro balanc a rovnováhu prostřednictvím chůze po textilním pruhu.

 

Tento profesionální internetový obchod vám nabízí také kompletní poradenství při výběru produktů. Tento výběr je uskutečněn na základě objektivních popisků, fotografií a telefonické či emailové komunikace.

 

Tento internetový obchod vám nabízí poradenství svých profesionálních pracovníků, absolventů Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Rádi vám poskytnou hledané informace a poradí vám při vašem výběru.