Znáte to – chcete rychle vyrazit na cesty, ale přitom potřebujete zabalit jen to nejnutnější, přičemž základní hygienické pomůcky se nedají vynechat. Pokud si ale myslíte, že právě s hygienickými pomůckami nemůžete ušetřit místo ve vašem zavazadle, pak jste se zcela jistě ještě nesetkali s cestovním kartáčkem Cliksou. Tato novinky mezi zubními kartáčky zcela předčí vaše očekávání.

Plnící zubní kartáček Cliksou je ideální partner pro vaše cesty. S tímto kartáčkem není nutné brát sebou i zubní pastu, vše máte přímo v něm. Stačí jej pouze za pomoci    nástavce na zubní pastu doplnit a pak jednoduchým pootočení kroužku pastu vytlačit ven.

První kartáček na cesty i do kabelky

Kartáček na zuby Cliksou však oceníte nejen na vaše služební cesty a dovolené, ale i  v každodenním životě. Čeká vás odpoledne návštěva zubaře? Nemáte si kde vyčistit zuby? Stačí přibalit zubní kartáček Cliksou do vaší kabelky a máte po starostech.

Plnění zubního kartáčku Cliksou je zcela jednoduché. Stačí použít nástavec na zubní pastu a váš kartáček je připraven k použití. V základním balení navíc získáte další náhradní hlavici pro výměnu a to včetně průhledné krytky na štětiny.

Vyzkoušejte i vy revoluční novinku mezi zubními kartáčky. Objednejte si je na Cliksou.cz.