V naší nabídce najdete kompletní sortiment nábytku od sedací soupravy klasické i rohové, luxusní sedací soupravy, křesla, pohovky, kvalitní obývací stěny, nábytek z masivu, jídelní sety, židle, ložnice, dětské pokoje, komody, šatní skříně, PC stoly, předsíně, koupelnový nábytek, konferenční stoly, bytový textil, nábytek ve francouzském venkovském stylu.
Nechte se inspirovat naší nabídkou a vytvořte si domov, který odráží Vaši jedinečnost, styl a individualitu.

Sedací soupravy

Sedací soupravy jsou neodmyslitelným kusem nábytku nejen v obývacích pokojích, ale také v reprezentačních místnostech podniků, hotelů, lázní a pod. Sedací soupravy pro pohodlí, odpočinek a relaxaci. Sedací soupravy mají bezesporu jednu velkou výhodu a to v tom, že si můžete vytvářet a kombinovat sezení podle svých představ a přání. Sedací soupravy zajistí svým majitelům, a nejen jim, pohodlné posezení při sledování sportovního utkání, zajímavého dokumentu či filmu, při setkání s rodinou i přáteli. Náš sortiment zaručí širokou nabídku potahových látek, cenovou dostupnost, kvalitu a funkčnost. Moderní design, nové druhy materiálů i možnost kombinace jednotlivých dílů sedací soupravy, Vám usnadní údržbu sedací soupravy. Sedací soupravy s látkovým i koženým čalouněním, rozkládací soupravy s úložným prostorem pro příležitostné nebo pravidelné spaní. To vše naleznete u nás.
Nabízíme Vám možnost zakoupit pouze jednotlivé díly sedací soupravy v kategoriích pohovky, křesla.
Našim přáním je aby Vaše nová sedací souprava maximálně splňovala Vaše očekávání a stala se tak místem setkávání a odpočinku pro celou rodinu.