Máte rádi cestování spojené s poznáváním historických a kulturních památek? Proč jezdit do zahraničí, když v České republice máme také obrovské množství památek. Česká republika je velmi krásná země. Je zde mnoho míst, která stojí za návštěvu a řádné prozkoumání. Stále více lidí totiž zjišťuje, že dovolená v České republice může být stejně příjemným, možná i příjemnějším zážitkem, než luxusní dovolená někde u moře. Ne každého kdo vyráží na dovolenou láká pobyt u moře a ne každý na takovou dovolenou také má dostatek financí.

Pokud se vypravíte na dovolenou na jih naší republiky, ubytování v Jižních Čechách je pro Vás skvělým tipem. Zavítejte do Českých Budějovic a prohlédněte si historické město a jeho okolí. Celoročně máte možnost ubytování v Českých Budějovicích v penzionu Minor, který Vám nabízí ubytování za přijatelné ceny. Příjemné, kvalitní a cenově dostupné ubytování, to jsou jedny ze základních věci, které Vám na dovolené zajistí maximální pohodu. Penzion Minor České Budějovice je svou polohou ideálním místem kde se ubytovat a vytvořit si základnu k výletům po okolí, například do Hluboké nad Vltavou, nebo do Českého Krumlova či Třeboně.

Penzion Minor nabízí skvělé ubytování v klidné a tiché části města České Budějovice a poskytuje svým hostům pobyt v klidu a soukromí. Penzion je plně vybaven vlastním WC i koupelnou, minibarem, satelitní televizí pro zpestření některých večerů. Také je k dispozici WiFi připojení k internetu. Parkování je možné na uzavíratelném parkovišti a snídaně i večeře jsou podávány ve vlastní restauraci. Věřte, že zaměstnanci penzionu učiní vše pro Vaše příjemné a pohodlné ubytování v Českých Budějovicích a v penzionu Minor se budete cítit jako doma. Při návštěvě Jižních Čech využijte možnosti kvalitního a levného ubytování v Českých Budějovicích a stanete se jedněmi z mnoha spokojených klientů.