Aby vám zahrada stále přinášela radost, je nutné ji věnovat určité množství péče.  Ne všichni mají tolik času, kolik jejich zeleň potřebuje. Potom je na místě využít profesionální zahradnické služby.  Služby firmy Křeček a Plundra s.r.o. zahrnují všechny činnosti spojené s realizací, výsadbou a údržbou zeleně komunální, firemní, pro soukromé subjekty, rodiny či osoby. Cílem jejich komplexní zahradnické služby je vytvořit estetický a funkční celek a udržovat jej co nejdéle.

Firma Křeček a Plundra s.r.o. vám ochotně pomůže s realizací vašich představ, ať se jedná o návrh či realizací zahrady, nebo údržbu zahrady. Firma Křeček a Plundra s.r.o. disponuje zkušeností, o kterých se můžete přesvědčit v množství referenčních zakázek, které jsou uvedeny na jejich stránkách. Od svého vzniku provádí kompletní řešení zahradnických úprav, okolo rodinných a bytových domů, okolí firemních a výrobních objektů, ploch veřejné a komunikační zeleně, rekonstrukci starých zahrad, zakládání střešních zahrad, ozeleňování teras a balkónů. Nabízí dendrologické průzkumy, projektovou činnost pro architektonické ateliéry, a poradenskou činnost v oblasti okrasného zahradnictví.

Využijte jejich profesionálních služeb v oblasti projektování zahrad. Zahradu člověk realizuje jen jednou a chce, aby mu sloužila po celý život. S tímto vědomím přistupují ke každému projektu.  Firma zajistí dodávku zahrady na klíč, od projektu, který zpracují podle vašich přání a představ, až po zhotovení. Veškeré zahradnické služby provádí na profesionální úrovni, poskytnou komplexní servis vaši zahradě, od přípravy pozemku a celkové realizaci zahrady, až po trvalou údržbu zahrady. Veškeré činnosti provádějí pouze vyškolení pracovníci s letitými zkušenostmi v oboru. Pro práci jsou používány moderní zahradnické nářadí a stroje, které umožňují rychlou a kvalitní práci.