Plánujete si aktivní dovolenou, nebo naopak klidnou a relaxační? Dovolená strávená v Krkonoších vyplní všechny vaše představy. Díky svým krásám a příznivým sněhovým podmínkám se Krkonoše staly jedním z nejvyhledávanějších míst rekreace v České republice.  V zimním období poskytují ideální podmínky pro lyžaře, v letním se jedná především o pěší a cykloturistiku. Zajistěte si předem ubytování Krkonoše s příjemnou atmosférou v nádherném prostředí. Ubytování Benecko nabídne kvalitní ubytování rodinného typu a to přímo v nejvýše položené části Benecka, s okouzlujícím výhledem až na třetinu České republiky.

 

V těsné blízkosti penzionu naleznete závodní běžecké tratě, skiareál s velkým výběrem sjezdovek a vleků. Hosté mají možnost získat slevy na skipasy, půjčovné lyžařského vybavení, školu lyžování, či další služby. Lze využívat prostornou saunu s odpočívárnou, poskytují také uzamykatelné skříňky na lyže individuálně pro každý pokoj. Poloha penzionu je také ideální výchozí bod pro krátké i dlouhé turistické výlety, pěšky i na kole.

Celková kapacita je 24 lůžek v nově zařízených a zrekonstruovaných pokojích s vlastní koupelnou, WC, TV-SAT. Pro děti je připraveno pískoviště s houpačkami, prolézací hrad se skluzavkami, venkovní bazén s brouzdalištěm, pingpongový stůl, badminton, dětský koutek s hračkami atd. Penzion Benecko hostům nabízí kvalitní domácí kuchyni, stravování formou polopenze, popř. pouze se snídaní, vegetariánům je připravena bezmasá forma jídelníčku. Kapacitu pensionu lze využít i pro pořádání nejrůznějších firemních či společenských akcí. Rádi zde přivítají i vašeho čtyřnohého miláčka.