Kolekce domácích vůní a svíček od Oriflame prozáří váš domov a provoní jej ozvěnou dalekých zemí.

Vytvořte si doma dokonalou atmosféru s Oriflame.

Domov je zdrojem lásky, tepla a energie pro vás a vaše nejbližší. Jeho atmosféra odráží to, jaká opravdu jste. Nová kolekce domácích vůní a svíček od Oriflame prozáří váš domov a provoní jej ozvěnou dalekých zemí tak, abyste se v něm cítila opravdu útulně.

Vůně svíček a pokojových sprejů, které osvěží a ztišují smysly, vytvořili pro Oriflame Home Collection špičkoví francouzští parfuméři. Balení a elegantní design vnese do vašeho domova luxusní atmosféru.
Rozsviťte svíčku, která zaplaví váš domov nádhernou, dlouhotrvající vůní. Provoňte vzduch pokojovým sprejem, který okamžitě osvěží jakoukoliv místnost, kdykoliv se vám zlíbí.

Obaly kolekce pro Oriflame vytvořila návrhářka Marisa Alvarsson. Přepychové barevné palety inspirované stylem Art Deco a jemnými přírodními siluetami vystihují duši každé vůně z této kolekce.

JAK POUŽÍVAT DIFUZÉR OD ORIFLAME:
Otevřete flakón a vkládejte tyčinky do vůně. Tyčinky vstřebají vůni a postupně ji budou jemně uvolňovat do ovzduší. Čím více tyčinek vložíte, tím bude vůně intenzivnější.

Oriflame, to je kompletní sortiment kosmetických výrobků, díky kterým budete krásná a budete se cítit fantasticky. Produkty Oriflame využívají přísady získané z přírodních výtažků z ovoce, květů a rostlin. Jejich složení je navíc vyvíjeno těmi nejmodernějšími technologiemi. Splňují tak i vysoké požadavky na kvalitu. Vyzkoušejte a sami se přesvědčte! Oriflame, to je spojení moudrosti přírody a toho nejlepšího z vědeckých poznatků.

Rákosový difuzér 1001 Nights

 

Rákosový difuzér 1001 Nights