Přemýšlíte o zlepšení vaší bytové a tudíž i životní úrovni, přemýšlíte nad pořízením nového kondenzačního kotle, solárního kolektoru, instalaci podlahového vytápění nebo jiného energeticky úsporného systému? Pokud ano, čtete dále.

Rádi bychom vám přiblížili pár zajímavých informací o společnosti KKH Brno, spol. s r. o., která se soustředí na nabídku a realizaci výhodných a promyšlených energeticky úsporných systémů.

Kondenzační kotle, solární kolektory, podlahové vytápění a mnohé další energeticky úsporné systémy – KKH Brno, spol. s r. o.

Společnost KKH Brno, spol. s r. o. je výhradním distributorem energeticky úsporných systémů Wolf. Tato významná společnost se propaguje ve své oblasti trhu jako velmi úspěšný dodavatel produktů v oblastech, jako je komplexní řešení tepelné a klimatizační techniky, dále také v oblasti obnovitelných zdrojů a kondenzační techniky.

Společnost KKH Brno, spol. s r. o. je ideálním partnerem pro vás v případě, jestli hledáte profesionálního pomocníka při řešení vaší aktuální stavby nebo rekonstrukce bydlení. Od svého počátku existence se soustředí na dva základní aspekty a to poskytování kvalitních produktů a zároveň také kvalitní služby.

KKH Brno je exkluzivním distributorem kondenzačních i nekondenzačních kotlů značky Wolf. Portfólio produktů a s nimi spojených služeb je dále tvořeno nabídkou solárních kolektorů, jejich nesporná výhoda spočívá především v příznivé pořizovací ceně a velmi vysoké účinnosti během slunných dnů.

Podlahové vytápění je dalším produktem, pro který společnost KKH Brno představuje výhradního dovozce. Toto podlahové vytápění Gabotherm je s polybutenovými trubkami gabotherm® hetta a představuje podlahové vytápění, jež splňuje i ta nejnáročnější kritéria.

Zaujala vás tato nabídka? Potom neváhejte a kontaktujte společnosti KKH Brno, spol. s r. o.:

Tel.: +420 547 429 311, +420 606 738 688

Email: info@kkh.cz